2016


Fangstdagbok


Listen er kun basert på innrapporterte fangster, ørret som ellers er fanget i Eikern er ikke med på denne listen.










159

21.11

Ørret

2.600kg


Torbjørn Dahlen

Wobbler

158

19.11

Ørret

1.400 kg


Lars Lian




157

19.11

Ørret

0.500 kg


Lars Lian




156

16.11

Ørret

1.800 kg


Lars Lian




155

16.11

Ørret

1.500 kg


Lars Lian



Satt ut

154

16.11

Ørret

0.750 kg


Lars Lian



Satt ut

153

05.09

Ørret

0.600 kg


Team Hunter



Satt ut

152

03.09

Ørret

0.500 kg


Henrik Bringebøen



Satt ut

151

14.08

Ørret

4.600 kg


Markus Bringebøen


150

26.07

Ørret

3.400 kg

65 cm

Team Fiskemann


149

22.07

Ørret

2.300 kg


Team Troutman




148

22.07

Ørret

2.000 kg


Team Troutman




147

10.07

Ørret

0.850 kg


Sigurd Bringebøen




146

10.07

Ørret

0.670 kg


Sigurd Bringebøen




145

10.07

Ørret

0.650 kg


Sigurd Bringebøen




144

10.07

Ørret

0.630 kg


Sigurd Bringebøen




143

09.07

Ørret

2.910 kg


Yannick Andre Steen


Bilde nr. 31 Satt ut

142

09.07

Ørret

1.800 kg


Lars B. Johansen


Bilde nr. 30 Satt ut

141

09.07

Ørret

1.150 kg


Lars B. Johansen



                      Satt ut

140

29.06

Ørret

2.200 kg


Lars B. Johansen


Bilde nr. 29

139

25.06

Ørret

1.300 kg


Sigurd Bringebøen


138

19.06

Ørret

1.500 kg


Marius Roaldstveit

Tomic



137

19.06

Ørret

0.800 kg


Marius Roaldstveit

Tomic



136

14.06

Ørret

2.050 kg


Lars B. Johansen


135

14.06

Ørret

1.800 kg


Lars B. Johansen


134

12.06

Ørret

1.200 kg


Henrik Bringebøen

Wobbler

133

12.06

Ørret

0.850 kg


Henrik Bringebøen

Wobbler

132

12.06

Ørret

1.100 kg


Team Hunter Punding dødaren




131

12.06

Ørret

0.850 kg


Team Hunter Punding dødaren



Satt ut

130

11.05

Ørret

1.900 kg


Jørn Skoglund




129

11.05

Ørret

1.700 kg


Jørn Skoglund




128

11.05

Ørret

1.400 kg


Jørn Skoglund




127

11.05

Ørret

0.900 kg


Jørn Skoglund




126

08.06

Ørret

0.800 kg


Team Tonulltre



Satt ut

125

08.06

Ørret

0.800 kg


Team Tonulltre



Satt ut

124

08.06

Ørret

0.900 kg


Team Tonulltre



Satt ut

123

08.06

Ørret

1.000 kg


Team Tonulltre



Satt ut

122

08.06

Ørret

1.000 kg


Team Tonulltre



Satt ut

121

08.06

Ørret

1.200 kg


Team Tonulltre




120

08.06

Ørret

1.400 kg


Team Tonulltre




119

07.06

Ørret

2.060 kg


Yannick Andre Steen


118

05.06

Ørret

2.554 kg


Team Hitterdalen

Fiskekonkurranse på Eikern 4-5. juni



117

05.06

Ørret

4.843 kg


Team Fiskemann

Seniorer



116

05.06

Ørret

2.169 kg


Team Drago




115

05.06

Ørret

1.146 kg


Team Bergan




114

05.06

Ørret

1.560 kg


Team Tørrbekk




113

05.06

Ørret

2.057 kg


Team Orvika




112

05.06

Ørret

1.207 kg


Team Orvika




111

05.06

Ørret

0.882 kg


Team Orvika




110

05.06

Ørret

1.646 kg


Team Wish Fish




109

05.06

Ørret

1.709 kg


Team Flipper




108

05.06

Ørret

1.867 kg


Team Skjereng




107

05.06

Ørret

1.201 kg


Team Gråtass




106

05.06

Ørret

2.240 kg


Team Hunter punding dødaren




105

05.06

Ørret

1.319 kg


Team Marken




104

05.06

Ørret

2.104 kg


Team Luka




103

05.06

Ørret

1.007 kg


Team Dolphin




102

05.06

Ørret

2.160 kg


Bjørn Erik Berntsen




101

05.06

Ørret

2.100 kg


Bjørn Erik Berntsen




100

05.06

Ørret

1.857 kg


Bjørn Erik Berntsen




  99

05.06

Ørret

1.990 kg


Team Catch & kill




  98

05.06

Ørret

1.555 kg


Team Nett




  97

05.06

Ørret

2.795 kg


Team Catch & release




  96

05.06

Ørret

1.490 kg


David Iversen




  95

05.06

Ørret

1.485 kg


David Iversen




  94

05.06

Ørret

1.314 kg


David Iversen




  93

05.06

Ørret

1.159 kg


David Iversen




  92

05.06

Ørret

1.125 kg


David Iversen




  91

05.06

Ørret

3.526 kg


Team Kroken




  90

05.06

Ørret

1.709 kg


Team Kroken




  89

05.06

Ørret

1.609 kg


Team Kroken




  88

05.06

Ørret

1.108 kg


Team Kroken




  87

05.06

Ørret

1.071 kg


Team Kroken




  86

05.06

Ørret

0.817 kg


Team Kroken




  85

05.06

Ørret

1.318 kg


Team Løvaas




  84

05.06

Ørret

4.870 kg


Team Troutman




  83

05.06

Ørret

1.892 kg


Team Troutman




  82

05.06

Ørret

0.932 kg


Team Troutman




  81

05.06

Ørret

2.566 kg


Team Sik




  80

05.06

Ørret

1.815 kg


Team Tonulltre




  79

05.06

Ørret

1.497 kg


Team Tonulltre




  78

05.06

Ørret

1.035 kg


Team Tonulltre




  77

04.06

Ørret

0.940 kg


Team Nett




  76

04.06

Ørret

1.611 kg


Team Catch & release




  75

04.06

Ørret

1.427 kg


Team Catch & release




  74

04.06

Ørret

1.311 kg


Svein Kristensen




  73

04.06

Ørret

1.251 kg


David Iversen




  72

04.06

Ørret

1.734 kg


Team Kroken




  71

04.06

Ørret

1.064 kg


Team Kroken




  70

04.06

Ørret

1.182 kg


Team Løvaas




  69

04.06

Ørret

3.943 kg


Team Troutman




  68

04.06

Ørret

1.560 kg


Team Troutman




  67

04.06

Ørret

2.215 kg


Team Sik




  66

04.06

Ørret

1.203 kg


Team Sik




  65

04.06

Ørret

1.009 kg


Team Tonulltre




  64

04.06

Ørret

2.399 kg


Team Syril




  63

04.06

Ørret

2.644 kg


Ole Øivind Herland

JUNIORER



  62

04.06

Ørret

1.198 kg


Ole Øivind Herland




  61

04.06

Ørret

0.615 kg


Ole Øivind Herland




  60

04.06

Ørret

0.452 kg


Ole Øivind Herland




  59

04.06

Ørret

0.997 kg


Luka 2, Caroline Roaldstveit




  58

04.06

Ørret

0.841 kg


Pernille W. Vetterstad




  57

04.06

Ørret

0.722 kg


Fritjof Braathen




  56

01.06

Ørret

2.940 kg


Ragnar Skoglund


  55

31.05

Ørret

2.000 kg


Gjermund C.




  54

31.05

Ørret

1.350 kg


Gjermund C.




  53

31.05

Ørret

Liten


Gjermund C. 



                 Satt ut

  52

31.05

Ørret

Liten


Gjermund C.



                 Satt ut

  51

29.05

Ørret

3.000 kg


Gjermund C. / Kjetil J.




  50

29.05

Ørret

2.600 kg


Gjermund C. / Kjetil J.




  49

29.05

Ørret

1.700 kg


Gjermund C. / Kjetil J.




  48

29.05

Ørret

1.000 kg


Gjermund C. / Kjetil J.



                 Satt ut

  47

28.05

Ørret

2.900 kg


Aleksander Abrahamsen


  46

28.05

Ørret

2.700 kg

63 cm

Marius Roaldstveit




  45

28.05

Ørret

1.800 kg

54 cm

Marius Roaldstveit


  44

28.05

Ørret

0.500 kg


Marius Roaldstveit



                Satt ut

  43

28.05

Ørret

0.400 kg


Marius Roaldstveit



                Satt ut

  42

28.05

Ørret

0.400 kg


Marius Roaldstveit



                Satt ut

  41

28.05

Ørret

4.500 kg


Espen Vestskogen


Bilde nr. 19 (satt ut)

  40

26.05

Ørret

3.050 kg

68 cm

Yannick Andre Steen


  39

24.05

Ørret

1.800 kg

56 cm

Team Kroken


  38

23.05

Ørret

2.000 kg


Gjermund C.




  37

23.05

Ørret

1.600 kg


Gjermund C.



           satt ut

  36

23.05

Ørret

0.800 kg


Gjermund C.



           satt ut

  35

21.05

Ørret

1.300 kg


Team Fiskemann




  34

21.05

Ørret

0.800 kg


Team Fiskemann




  33

21.05

Ørret

0.800 kg


Team Fiskemann




  32

21.05

Ørret

2.400 kg

59 cm

Marius Roaldstveit


  31

20.05

Ørret

2.500 kg


Stian Skjereng


  30

16.05

Ørret

1.710 kg

54 cm

Yannick Andre Steen


  29

16.05

Ørret

1.620 kg

54 cm

Yannick Andre Steen


  28

14.05

Ørret

2.020 kg

57 cm

Yannick Andre Steen


  27

14.05

Ørret

1.960 kg

58 cm

Yannick Andre Steen


  26

14.05

Ørret

1.540 kg

54 cm

Yannick Andre Steen


  25

12.05

Ørret

0.750 kg

42 cm

Team Otern

Lappia



  24

10.05

Ørret

2.000 kg

58 cm

Lars Tore Hansen


  23

09.05

Ørret

0.300 kg


Team Kroken



                Satt ut

  22

09.05

Ørret

0.300 kg


Team Kroken



                Satt ut

  21

09.05

Ørret

0.750 kg


Team Kroken



                 Satt ut

  20

05.05

Ørret

1.680 kg

55 cm

Yannick Andre Steen


  19

05.05

Ørret

0.500 kg


Yannick Andre Steen



                   Satt ut

  18

05.05

Ørret

0.440 kg


Yannick Andre Steen



                   Satt ut

  17

04.05

Ørret

3.500 kg


Espen Vestskogen

Tomic

  16

04.05

Ørret

1.800 kg


Gjermund C.




  15

02.05

Ørret

0.300 kg


Team Kroken



                Satt ut

  14

02.05

Ørret

1.500 kg


Team Kroken



                     Satt ut

  13

01.05

Ørret

1.650 kg


Yannick Andre Steen


  12

01.05

Ørret

1.550 kg


Lars B. Johansen




  11

16.04

Ørret

1.200 kg

49 cm

Marius Roaldstveit




  10

09.04

Ørret

1.600 kg

53 cm

Marius Roaldstveit


    9

09.04

Ørret

1.000 kg


Marius Roaldstveit




    8

09.04

Ørret

0.500 kg


Marius Roaldstveit



                   Satt ut

    7

09.04

Ørret

1.250 kg


Team Jagaren


    6

01.04

Ørret

1.800 kg


Per ( dorgeper )




    5

20.03

Ørret

0.530 kg


Team Jagaren


    4

31.03

Ørret

4.000 kg


Lars B. Johansen


Bilde nr. 2  (satt ut)

    3

31.03

Ørret

3.400 kg


Lars B. Johansen


Bilde nr. 3 (satt ut)

    2

31.03

Ørret

0.800 kg


Lars B. Johansen




    1

19.02

Ørret

2.300 kg


Yannick Andre Steen ( team Jagaren)


  Nr.  Dato:                    Vekt:         Lengde:        Navn:                                                      Redskap:                                                 Info: