2018


Fangstdagbok


Listen er kun basert på innrapporterte fangster, ørret som ellers er fanget i Eikern er ikke med på denne listen.

  Nr.  Dato:                    Vekt:         Lengde:        Navn:                                                      Redskap:                                                 Info:










200

16.11

Ørret

1.000 kg


Håvard Kristoffersen




199

16.11

Ørret

1.000 kg


Håvard Kristoffersen




198

16.11

Ørret

3.500 kg


Lars Lian



Satt ut

197

16.11

Ørret

1.300 kg


Lars Lian




196

16.11

Ørret

1.200 kg


Lars Lian




195

16.11

Ørret

1.000 kg


Lars Lian




194

12.09

Ørret

1.900 kg


Team Tonulltre


193

30.08

Ørret

3.150 kg


Ole Anders Dahlmann

Grønn Tomic

192

30.08

Ørret

1.250 kg


Ole Anders Dahlmann

Grønn Tomic



191

01.08

Ørret

2.800 kg


Ole Anders Dahlmann

Tomic

190

23.07

Ørret

1.625 kg


Ragnar Skoglund




189

11.07

Ørret

1.490 kg


Ragnar Skoglund




188

11.07

Ørret

0.850 kg


Ragnar Skoglund




187

12.06

Ørret

1.165 kg


Ragnar Skoglund




186

07.06

Ørret

0.870 kg


Ragnar Skoglund




185

07.06

Ørret

0.570 kg


Ragnar Skoglund




184

07.06

Ørret

0.550 kg


Ragnar Skoglund




183

21.07

Ørret

1.900 kg


Team Hunter




182

21.07

Ørret

1.100 kg

46 cm

Team Hunter



Satt ut

181

11.07

Ørret

1.100 kg

45 cm

Henrik Bringebøen

Agnfisk

180

07.07

Ørret

2.000 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

179

07.07

Ørret

0.800 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

178

07.07

Ørret

1.100 kg

46 cm

Team Jakt Og Fiskegutta

Bomber



177

07.07

Ørret

0.700 kg

39 cm

Team Jakt Og Fiskegutta

Bomber



176

06.07

Ørret

2.500 kg


Håvard Kristoffersen




175

06.07

Ørret

2.500 kg


Team Tonulltre


174

06.07

Ørret

2.200 kg


Team Tonulltre




173

06.07

Ørret

0.500 kg


Team Tonulltre




172

06.07

Ørret

0.500 kg


Team Tonulltre




171

03.07

Ørret

2.200 kg


Martin Syverud


170

03.07

Ørret

1.700 kg


Martin Syverud




169

03.07

Ørret

1.200 kg


Martin Syverud




168

03.07

Ørret

1.000 kg


Martin Syverud




167

02.07

Ørret

3.100 kg


Martin Syverud


166

02.07

Ørret

1.500 kg


Martin Syverud




165

02.07

Ørret

1.300 kg


Martin Syverud




164

02.07

Ørret

0.800 kg


Martin Syverud




163

02.07

Ørret

0.600 kg


Martin Syverud




162

27.06

Ørret

2.280 kg


Henrik Bringebøen




161

27.06

Ørret

1.580 kg


Henrik Bringebøen




160

26.06

Ørret

2.300 kg


Martin Syverud


159

26.06

Ørret

1.600 kg


Martin Syverud




158

26.06

Ørret

1.200 kg


Martin Syverud




157

23.06

Ørret

1.200 kg


Espen Kulbulien

Dupp og sild



156

08.06

Ørret

5.900 kg


Gjermund C.




155

08.06

Ørret

2.900 kg


Gjermund C.




154

08.06

Ørret

2.550 kg


Gjermund C.




153

08.06

Ørret

1.100 kg


Gjermund C.




152

08.06

Ørret

1.850 kg


Henrik Bringebøen




151

08.06

Ørret

0.930 kg


Henrik Bringebøen




150

08.06

Ørret

0.600 kg


Henrik Bringebøen




149

08.06

Ørret

1.300 kg

48 cm

Martin Syverud

Bomber



148

07.06

Ørret

1.600 kg

51 cm

Martin Syverud

Bomber



147

06.06

Ørret

1.800 kg

52 cm

Martin Syverud

Tomic

146

06.06

Ørret

1.200 kg

47 cm

Martin Syverud

Tomic



145

03.06

Ørret

1.516 kg


Team Hitterdal

Fiskekonk 2018



144

03.06

Ørret

1.562 kg


Team Hitterdal

Seniorer



143

03.06

Gjedde

7.686 kg


Team Hitterdal




142

03.06

Gjedde

7.004 kg


Team Troutman




141

03.06

Ørret

1.697 kg


Team Eikern




140

03.06

Ørret

1.773 kg


Team Eikern




139

03.06

Ørret

1.033 kg


Team Pannekaka




138

03.06

Ørret

0.967 kg


Team Pannekaka




137

03.06

Ørret

2.510 kg


Martin Syverud




136

03.06

Ørret

2.136 kg


Team Bergan




135

03.06

Gjedde

2.162 kg


Team Fiskeman




134

03.06

Gjedde

2.807 kg


Team Herten




133

03.06

Ørret

1.633 kg


Team Tilslag




132

03.06

Ørret

2.426 kg


Team Tilslag




131

03.06

Ørret

2.759 kg


Team Orvika




130

03.06

Ørret

0.955 kg


Team Herland




129

03.06

Ørret

1.135 kg


Team Herland




128

03.06

Ørret

1.771 kg


Team Herland




127

03.06

Ørret

2.328 kg


Team Herland




126

03.06

Ørret

1.721 kg


Team Herland




125

03.06

Ørret

4.216 kg


Team Herland




124

03.06

Ørret

1.493 kg


Morten Flannum




123

03.06

Ørret

2.805 kg


Team Tonulltre




122

03.06

Ørret

2.024 kg


Team Tonulltre




121

03.06

Ørret

1.784 kg


Team Tonulltre




120

03.06

Ørret

1.539 kg


Team Michelin




119

03.06

Ørret

0.877 kg


Team Dolphin




118

03.06

Ørret

1.346 kg


Team Catch & Kill




117

03.06

Ørret

6.213 kg


Vidar Sivertsen




116

03.06

Ørret

0.858 kg


Team Løvaas




115

03.06

Ørret

1.708 kg


Team Løvaas




114

03.06

Ørret

2.765 kg


Team Løvaas




113

03.06

Ørret

2.514 kg


Team Løvaas




112

03.06

Ørret

1.036 kg


Team Berntsen




111

02.06

Gjedde

2.352 kg


Team Hitterdal




110

02.06

Gjedde

3.880 kg


Team Drago




109

02.06

Ørret

1.217 kg


Team Formo




108

02.06

Ørret

1.221 kg


Team Dolphin




107

02.06

Ørret

1.110 kg


Team Kroklaus




106

02.06

Ørret

1.035 kg


Team Sus & Dus




105

02.06

Ørret

4.239 kg


Team Catch & Kill




104

02.06

Ørret

1.056 kg


Team Catch & Kill




103

02.06

Ørret

1.005 kg


Vidar Sivertsen




102

02.06

Ørret

3.489 kg


Team Løvaas




101

02.06

Ørret

1.526 kg


Team Berntsen




100

02.06

Ørret

2.278 kg


Noa Lian Vestskogen

Juniorer



99

02.06

Ørret

0.752 kg


Sigurd Leander




98

02.06

Ørret

0.697 kg


Linus Bråto




97

02.06

Ørret

0.576 kg


Sebastian Lund Andersen




96

02.06

Ørret

0.533 kg


Elias Rønningen




95

02.06

Ørret

0.363 kg


Pernille Vetterstad




94

31.05

Ørret

2.950 kg


Gjermund C.




93

31.05

Ørret

1.000 kg


Gjermund C.



Satt ut

92

30.05

Ørret

3.600 kg


Team Troutman


91

30.05

Ørret

3.100 kg


Team Troutman


90

30.05

Ørret

1.400 kg


Odd Johannessen




89

30.05

Ørret

1.200 kg


Odd Johannessen




88

30.05

Ørret

1.000 kg


Odd Johannessen




87

29.05

Ørret

2.000 kg


Espen Kulbulien


86

29.05

Ørret

1.000 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

85

29.05

Ørret

0.800 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

84

27.05

Ørret

0.870 kg


Team Fiskemann




83

26.05

Ørret

Liten

45 cm

Team Hunter



Satt ut

82

27.05

Ørret

2.000 kg


Henrik Bringebøen




81

27.05

Ørret

1.400 kg


Henrik Bringebøen




80

27.05

Ørret

1.100 kg


Henrik Bringebøen




79

27.05

Ørret

Liten


Henrik Bringebøen



Satt ut

78

25.05

Ørret

1.500 kg


Team Fiskemann



Satt ut

77

25.05

Ørret

1.450 kg


Team Fiskemann




76

25.05

Ørret

1.250 kg


Team Fiskemann




75

25.05

Ørret

0.950 kg


Team Fiskemann




74

21.05

Ørret

3.400 kg   

64 cm

Team Fiskemann


73

21.05

Ørret

1.300 kg


Team Fiskemann




72

21.05

Ørret

0.900 kg


Team Fiskemann




71

21.05

Ørret

1.100 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

70

21.05

Ørret

1.000 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

69

21.05

Ørret

0.600 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

68

20.05

Ørret

2.100 kg


Team Fiskemann




67

20.05

Ørret

1.750 kg


Team Fiskemann




66

20.05

Ørret

1.600 kg


Team Fiskemann




65

20.05

Ørret

1.600 kg


Team Fiskemann




64

20.05

Ørret

0.600 kg


Team Fiskemann



Satt ut

63

19.05

Ørret

0.900 kg


Team Fiskemann




62

19.05

Ørret

0.900 kg


Team Fiskemann




61

19.05

Ørret

0.900 kg


Team Fiskemann




60

17.05

Ørret

1.200 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

59

17.05

Ørret

1.000 kg


Espen Kulbulien




58

13.05

Ørret

2.000 kg

57 cm

Team Fiskemann




57

21.05

Ørret

0.850 kg


Henrik Bringebøen




56

21.05

Ørret

2.100 kg

53 cm

Martin Syverud

Wobbler

Bilde nr. 11    Satt ut

55

20.05

Ørret

3.580 kg

66 cm

Martin Syverud

Wobbler

54

19.05

Ørret

3.470 kg


Elias Rønningen


53

18.05

Ørret

1.500 kg


Lars Lian




52

18.05

Ørret

1.300 kg


Lars Lian




51

18.05

Ørret

Liten


Lars Lian




50

18.05

Ørret

Liten


Lars Lian




49

18.05

Ørret

Liten


Lars Lian




48

18.05

Ørret

2.500 kg

59 cm

Team Hunter


47

18.05

Ørret

1.100 kg

50 cm

Team Hunter


46

16.05

Ørret

1.400 kg


Team Tonulltre / Petter Solberg




45

16.05

Ørret

1.200 kg


Gjermund C.




44

16.05

Ørret

Liten


Gjermund C.



Satt ut

43

16.05

Ørret

Liten


Gjermund C.



Satt ut

42

16.05

Ørret

3.000 kg


Lars Lian




41

16.05

Ørret

2.200 kg


Lars Lian




40

16.05

Ørret

1.700 kg


Lars Lian




39

12.05

Ørret

2.540 kg


Odd Johannessen




38

12.05

Ørret

1.000 kg


Odd Johannessen




37

08.05

Ørret

1.050 kg


Odd Johannessen




36

06.05

Ørret

1.200 kg


Odd Johannessen




35

06.05

Ørret

1.100 kg


Odd Johannessen




34

14.05

Ørret

2.000 kg


Team Troutman


33

14.05

Ørret

1.500 kg


Team Troutman




32

14.05

Ørret

Liten


Team Troutman



Satt ut

31

14.05

Ørret

Liten


Team Troutman



Satt ut

30

14.05

Ørret

Liten


Team Troutman



Satt ut

29

14.05

Ørret

Liten


Team Troutman



Satt ut

28

14.05

Ørret

Liten


Team Troutman



Satt ut

27

14.05

Ørret

Liten


Team Troutman



Satt ut

26

11.05

Ørret

1.500 kg


Team Kroken



Satt ut

25

11.05

Ørret

1.000 kg


Team Kroken



Satt ut

24

12.05

Ørret

1.600 kg


Espen Kulbulien


23

12.05

Ørret

1.200 kg


Espen Kulbulien




22

12.05

Ørret

1.000 kg


Espen Kulbulien




21

12.05

Ørret

0.800 kg


Espen Kulbulien




20

12.05

Ørret

0.600 kg


Espen Kulbulien




19

11.05

Ørret

1.800 kg


Martin Syverud


18

11.05

Ørret

1.500 kg


Martin Syverud


17

06.05

Ørret

1.700 kg


Lars Lian

Agnfisk



16

30.04

Ørret

2.100 kg


Yannick Andre Steen




15

30.04

Ørret

1.200 kg


Yannick Andre Steen




14

30.04

Ørret

0.600 kg


Yannick Andre Steen



Satt ut

13

01.05

Ørret

1.600 kg

56 cm

Team Bergan

Wobbler


Satt ut

12

01.05

Ørret

0.800 kg

42 cm

Team Bergan

Tassie


Satt ut

11

27.04

Ørret

1.300 kg


Team Tonulltre



Satt ut

10

27.04

Ørret

0.900 kg


Team Tonulltre



Satt ut

  9

27.04

Ørret

0.800 kg


Team Tonulltre



Satt ut

  8

21.04

Ørret

1.475 kg

  52 cm

Team Bergan




  7

21.04

Ørret

0.750 kg


Team Bergan

Tassie


Satt ut

  6

21.04

Ørret

0.300 kg


Team Bergan



Satt ut

  5

21.04

Ørret

2.500 kg


Espen Kulbulien



Satt ut

  4

21.04

Ørret

1.800 kg


Team Tonulltre


  3

20.04

Ørret

0,750 kg


Lars Lian



Satt ut

  2

20.04

Ørret

2,400 kg


Lars Lian




  1

19.04

Ørret

4,000 kg


Team Troutman