2019


Fangstdagbok


Listen er kun basert på innrapporterte fangster, ørret som ellers er fanget i Eikern er ikke med på denne listen.










138

13.08

Ørret

1,100 kg

Gjermund C.

137

09.08

Ørret

5,100 kg

Håvard Kristoffersen

136

10.08

Ørret

1.160 kg

Per Madsen

135

25.07

Ørret

2.730 kg

Odd Johannessen

134

25.07

Ørret

1.040 kg

Odd Johannessen

133

15.07

Ørret

1,350 kg

Håvard Kristoffersen

132

15.07

Ørret

0,700 kg

Håvard Kristoffersen

131

13.07

Ørret

1.980 kg

 55 cm

Team Solberg

130

13.07

Ørret

0,650 kg

Team Solberg

c/r

129

12.07

Ørret

1,500 kg

Håvard Kristoffersen

128

09.07

Ørret

3,100 kg

63 cm

Team MSFISHING

127

09.07

Ørret

1,800 kg

Team MSFISHING

126

09.07

Ørret

1,500 kg

Team MSFISHING

125

09.07

Ørret

1,300 kg

Team MSFISHING

124

09.07

Ørret

1,000 kg

Team MSFISHING

123

09.07

Ørret

0,700 kg

Team MSFISHING

122

29.06

Ørret

1,100 kg

 45 cm

Team Solberg

121

21.06

Ørret

Liten

Henrik Bringebøen

Satt ut

120

16.06

Ørret

2,700 kg

Team Eikern

Tomic

119

14.06

Ørret

2,000 kg

Team Tonulltre

118

13.06

Ørret

1,700 kg

Team Dolphin

117

13.06

Ørret

1,850 kg

Team Dolphin

116

05.06

Ørret

1,400 kg

Team Dolphin

115

05.06

Ørret

0,800 kg

Team Dolphin

114

07.06

Ørret

 43 cm

Team Hunter

c/r

113

07.06

Ørret

 38 cm

Team Hunter

c/r

112

10.06

Ørret

2,500 kg

Team MSFishing / Team Tonulltre

111

10.06

Ørret

1,700 kg

Team MSFishing / Team Tonulltre

110

10.06

Ørret

1,000 kg

Team MSFishing / Team Tonulltre

109

10.06

Ørret

0,900 kg

Team MSFishing / Team Tonulltre

108

07.06

Ørret

1,260 kg

Team Hunter

107

07.06

Ørret

4,200 kg

 66 cm

Team Hunter

106

05.06

Ørret

1,000 kg

Team MSFishing

105

02.06

Ørret

0,950 kg

Henrik Bringebøen

104

02.06

Ørret

0,600 kg

Henrik Bringebøen

satt ut

103

02.06

Ørret

4,760 kg

Stian Vetterstad

Fiskekonk 2019

102

02.06

Ørret

1,125 kg

Team Herten

Seniorer

101

02.06

Ørret

1,686 kg

Team Herten

100

02.06

Ørret

1,272 kg

Team Herten

 99

02.06

Ørret

1,270 kg

Jakt og Fiskegutta

 98

02.06

Ørret

1,519 kg

Olav Weum

 97

02.06

Ørret

1,133 kg

Runar Tømte

 96

02.06

Ørret

1,097 kg

Team Big Bud

 95

02.06

Ørret

1,846 kg

Team Hunter & Marken

 94

02.06

Ørret

2,519 kg

Team Hunter & Marken

 93

02.06

Ørret

1,623 kg

Team Hunter & Marken

 92

02.06

Ørret

1,059 kg

Team Hunter & Marken

 91

02.06

Gjedde

2,146 kg

Team Hunter & Marken

 90

02.06

Ørret

4,996 kg

Team Tilslag

 89

02.06

Ørret

2,482 kg

Team Tilslag

 88

02.06

Ørret

1,065 kg

Team Tilslag

 87

02.06

Ørret

2,460 kg

Jon Skistad

 86

02.06

Ørret

1,168 kg

Team Tollefsen

 85

02.06

Ørret

1,044 kg

Team Eikern

 84

02.06

Ørret

1,322 kg

Team Eikern

 83

02.06

Ørret

3,560 kg

Team Tonulltre

 82

02.06

Ørret

0,954 kg

Team Herland

 81

02.06

Ørret

1,063 kg

Team Herland

 80

02.06

Ørret

1,954 kg

Team Herland

 79

02.06

Ørret

1,962 kg

Team Løvaas

 78

02.06

Ørret

1,624 kg

Team Løvaas

 77

02.06

Ørret

1,683 kg

Team Troutman

 76

02.06

Ørret

3,397 kg

Team Dolphin

 75

02.06

Ørret

1,181 kg

Team Dolphin

 74

02.06

Ørret

1,349 kg

Team Michelin

 73

02.06

Gjedde

3,645 kg

Team ESW

 72

02.06

Gjedde

1,710 kg

Team Formo

 71

01.06

Ørret

1,336 kg

Team Andersen

 70

01.06

Ørret

2,884 kg

Team Herland

 69

01.06

Ørret

1,691 kg

Team Herland

 68

01.06

Ørret

1,313 kg

Team Herland

 67

01.06

Ørret

1,030 kg

Team Herland

 66

01.06

Ørret

3,410 kg

Morten Flannum

 65

01.06

Ørret

1,234 kg

Team Løvaas

 64

01.06

Ørret

2,793 kg

Team Troutman

 63

01.06

Ørret

1,035 kg

Team Dolphin

 62

01.06

Ørret

2,784 kg

Team Stjerna

 61

01.06

Ørret

1,330 kg

Team Michelin

 60

01.06

Gjedde

2,453 kg

Team Herten

 59

01.06

Gjedde

2,322 kg

Team Nordby

 58

01.06

Gjedde

4,577 kg

Team Tollefsen

 57

01.06

Ørret

0,936 kg

Fredrik Gurrik                                

Juniorer.

 56

01.06

Ørret

0,336 kg

Fredrik Gurrik

 55

01.06

Ørret

0,306 kg

Elias Rønningen

 54

01.06

Ørret

0,229 kg

Sigurd Leander

 53

01.06

Ørret

0,224 kg

Magnus Rakkestad

 52

30.05

Ørret

2.900 kg

 62 cm

Lars Lian

 51

30.05

Ørret

2.300 kg

 57 cm

Lars Lian

 50

30.05

Ørret

1.500 kg

Lars Lian

 49

30.05

Ørret

1.400 kg

Lars Lian

C/R

 48

20.05

Ørret

1.800 kg

Team Tonulltre

 47

20.05

Ørret

1.100 kg

Team Tonulltre

 46

18.05

Ørret

3.400 kg

 63 cm

Team Tonulltre

 45

13.05

Ørret

1.570 kg

Kristoffers Fiskeman Flesaker

 44

18.05

Ørret

3.300 kg

Lars Lian

 43

15.05

Ørret

3.800 kg

 70 cm

Lars Lian

 42

14.05

Ørret

1.600 kg

Lars Lian

 41

14.05

Ørret

 49 cm

Team Hunter

c / r

 40

14.05

Ørret

 39 cm

Team Hunter

c / r

 39

14.05

Ørret

 39 cm

Team Hunter

c / r

 38

14.05

Ørret

 35 cm

Team Hunter

c / r

 37

14.05

Ørret

 35 cm

Team Hunter

c / r

 36

09.05

Ørret

2.100 kg

Torvald

 35

09.05

Ørret

0.600 kg

Torvald

 34

09.05

Ørret

0.600 kg

Torvald

 33

05.05

Ørret

 43 cm

Team Hunter

c / r

 32

05.05

Ørret

 40 cm

Team Hunter

c / r

 31

04.05

Ørret

2.100 kg

Team MSFISHING

Wobbler

 30

04.05

Ørret

1.300 kg

Team MSFISHING

Wobbler

 29

04.05

Ørret

1.100 kg

Team MSFISHING

Wobbler

 28

04.05

Ørret

0.800 kg

Team MSFISHING

Wobbler

 27

03.05

Ørret

1.300 kg

Lars Lian

 26

02.05

Ørret

2.310 kg


Odd Johannessen

 25

02.05

Ørret

1.740 kg

Odd Johannessen

 24

01.05

Ørret

3.000 kg

Team Troutman

 23

01.05

Ørret

1.400 kg

Team Troutman

 22

01.05

Ørret

1.300 kg

Team Troutman

 21

01.05

Ørret

1.200 kg

Team Troutman

 20

01.05

Ørret

1.100 kg

Team Troutman

 19

01.05

Ørret

1.000 kg

Team Troutman

 18

01.05

Ørret

0.900 kg

Team Troutman

 17

01.05

Ørret

3.000 kg

Team MSFISHING

 16

01.05

Ørret

1.700 kg

Team MSFISHING

 15

01.05

Ørret

1.200 kg

 50 cm

Per Madsen

Wobbler

 14

28.04

Ørret

1.200 kg

Team MSFISHING

Wobbler

 13

28.04

Ørret

1.000 kg

Team MSFISHING

Wobbler

 12

26.04

Ørret

2.100 kg

Espen Kulbulien

 11

24.04

Ørret

1.400 kg

Espen Kulbulien

cr

 10

24.04

Ørret

1.000 kg

Espen Kulbulien

cr

  9

22.04

Ørret

1.450 kg

51 cm

Gunnar Bjørndal

Wobbler

  8

22.04

Ørret

3.100 kg

Aleksander Abrahamsen

  7

22.04

Ørret

1.600 kg

Aleksander Abrahamsen

  6

22.04

Ørret

1.000 kg

Aleksander Abrahamsen

  5

21.04

Ørret

0.720 kg

Henrik Bringebøen

  4

14.04

Ørret

1.450 kg

Sigurd Bringebøen

  3

07.04

Ørret

1.250 kg


Team 203



Satt ut

  2

06.04

Ørret

3.200 kg

65 cm

Martin Syverud

Wobbler

  1

05.04

Ørret

3.300 kg


Lars Lian

Wobbler

  Nr.  Dato:                    Vekt:         Lengde:        Navn:                                                      Redskap:                                                 Info: